Je volno… a co teď?

Volnoooooo!

Jak je to úžasné, že dneska nemusím do školy. A dokonce mám volný týden. Paráda! … Pokud i vy jste školou povinní, tak se určitě radujete stejně. Přeci jenom můžeme konečně celý den dělat to, co chceme – máme přeci prázdniny! Jenže…

Venku už začíná být zima, rodiče mají spoustu plánů, co se dá udělat okolo baráku… A když se člověk neovládne, stráví zbytek času u počítače nebo u televize… Řekl bych, že toto přeci není můj případ, že tyhle prázky toho zvládnu spoustu, že to bude jiné!

Nechci dovolit, abych tolik času zahodil u internetu.

Takže si dávám pět cílů, kterých tyto prázdniny dosáhnu!

1/ Dokreslím kresbu! Mám rozkreslený krásný supersport, který se jedné mé známé líbí. Kreslím pro ni dárek za to, jak úžasná a zábavná je holka. Dávám si pozor na různé detaily a na stíny, aby vypadalo co nejreálněji.

2/ Hurá pro kešky! Někteří z vás to možná vědí – jsem docela zapálený hráč geocachingu. Jenže posledních pár týdnů jsem si na hledání neudělal čas… A když jsem si čas udělal, tak jsem byl neúspěšný. To hodlám změnit, do konce prázek naleznu alespoň pět kešek!

3/ Dokončím 4P! Je to už přes dva roky, co jsem začal psát svou první povídku. Hodně lidí už ji v různých stádiích četlo, ale moje mamča, která se na ni těší nejvíce, ji ještě ani neviděla… Chce to ještě jednou si to po sobě přečíst, a právě to tyhle prázdniny udělám!

4/ Udržím si své zvyky! O prázdninách mívám ten problém, že hodně rychle ztratím své zvyky. Tudíž jedním z mých úkolů je nezapomenout na studené sprchy a ranní rozcvičky!

5/ Vyrazím za kamarády! Během volna se častokrát odříznu od světa. Zůstávám většinou doma, kde pomáhám, kreslím, či sedím u internetu a to není dobře. Tudíž hurá vyrazit ven!

Problém cílů je ten, že na ně častokrát zapomeneme. No a aby se mi toto nestalo, využiji svoji bílou tabuli, na kterou si lihovkou tyto body zapíši a budu je tak mít stále na očích.

Jen dnes hodlám značně pokročit s kreslením a vyrazit na kole pro kešulky. Kresba je pro mě totiž nejdůležitější a na kolo se nejvíce těším. Takže mi držte palce, abych měl cit v ruce a šťastné oko při hledání.


A co je váš cíl pro tento týden?

onepatas

Reklamy

6 Comments

  1. Moje cíle si nestanovím. Ale tobě přeju štěstí s keškama. My už na nich nebyli snad dva roky. No – aspoň čtyři ať najdeš: budeš pak potěšený, jestli se ti podaří ta pátá podle plánu 😉
    A hezký prázdninový týden s mnoha zážitky:-)

    Odpovědět

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s